Rolety dzień noc w kasecie

Oferujemy sprzedaż i montaż rolet dzień noc na terenie Krakowa. Zamów już dziś bezpłatny pomiar i wycenę.

Tel. 730 721 721 lub email: biuro@roletypolska.pl

Czym wyróżnia się ten rodzaj rolety na okna? Z pewnością nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Wszechobecność rolety dzień noc sprawia, że każdy wie, na czym polega mechanizm wymieniających się materiałów. Oficjalnie można stwierdzić, że swoją wszechstronnością w sposobie regulowania wpadających do domu promieni słonecznych, podbiła serca wielu. Co więcej, poziomem regulacji światła, niemalże dogania klasyczne żaluzje. Te drugie również znajdą Państwo w naszej ofercie.

Dzięki obecności dwóch kolorów te rolety okienne wybrane nawet w ciemnych odcieniach, nie przytłoczą kolorystyką mieszkania. Drugi materiał, odpowiadający za opcję „dzień”, skutecznie łagodzi wybrane przez nas kolory i sprawia, że wydają się lżejsze. Powiedzmy krótko o rodzajach rolet dzień i noc na wymiar, jakie w ofercie posiadamy.

System żaluzji „roleta w kasecie” składa się z kasety (montowanej u góry okna) oraz dwóch płaskich prowadnic z aluminium (montowanych po bokach okna) i zapewnia przesuwanie się względem siebie dwóch warstw tkaniny. Kaseta montowana jest na skrzydle okiennym do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów. Prowadnice rolety przyklejane są do okna taśmą piankową. Roleta regulowana jest za pomocą samoblokującego mechanizmu, sterowanego łańcuszkiem kulkowym.

System zapewnia estetykę, trwałość montażu oraz dużą funkcjonalność obsługi.

rolety dzień noc Kraków

Zalety rolet dzień noc w kasecie

Nawet wśród tego typu osłon okiennych, oferujemy szeroki wybór rolet. Za najbardziej estetyczne, czy nawet eleganckie uznaje się jednak rolety dzień noc w kasecie. Kaseta odpowiada za maskowanie całego mechanizmu rolety, zarówno samej rolki z tkaniną, jak i zakończeń prowadnicy. Dzięki temu okno tworzy jedną całość z zastosowaną roletą.

Główną zaletą tego systemu jest to, że dzięki montażowi w specjalnych prowadnicach oraz w kasecie…

 1. Roleta nie posiada prześwitów – boczne prowadnice maskują boki rolety
 2. Budowa całości jest nowoczesna i ergonomiczna
 3. Roleta idealnie wkomponowuje się w kształt okna
 4. Kaseta zabezpiecza przed kurzem i zabrudzeniem.

Opcje

Opcjonalnie możesz u nas zamówić dodatkowe warianty, które podnoszą jej funkcjonalność:

 1. Montaż napinacza łańcuszka, który podnosi poziom bezpieczeństwa zwłaszcza przy możliwości korzystania z rolety przez dzieci;
 2. Możemy także wykonać rolety bez prowadnic bocznych.

Dostępne warianty kolorystyczne

Osprzęt rolety dostępny jest w kolorze białym, brązowym, antracytowym i anodowanym. Antracytowy? Najprościej mówiąc, jest to ciemniejszy kolor szary. Anodowany to z kolei naturalny kolor aluminium ze srebrzystym wykończeniem.

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania rolety w okleinie drewnopodobnej o kolorach dębu (jasny, złoty, bagienny), mahoniu, orzecha, wiśni lub drewna winchester.

Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, jaki w ofercie posiadamy, możemy pomóc w doborze odpowiedniego koloru osprzętu do Państwa stolarki okiennej, ale również do już panującego w domu klimatu. Dzięki temu wybrane rolety okienne nie będą odstawały swoim wyglądem.

Roleta dzień-noc MINI

Wersja mini żaluzji, polega na tym, że konstrukcja mocowana jest w specjalnym profilu nośnym z tworzywa, tworząc system z przesuwaną tkaniną (rolowana podwójnie). Prowadzenie rolety oparte jest na żyłkach. Zestaw montowany jest bezinwazyjnie na skrzydle okiennym za pomocą haczyków i zaczepów metalowych bądź z tworzywa. Roleta obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego, sterowanego łańcuszkiem kulkowym. Rolety dzień noc mini nie są montowane w kasecie, są to rolety bezinwazyjne.

Zalety rolet dzień-noc MINI

Oto atuty tego systemu:

 1. System mini to system ekonomicznym i bardzo popularny
 2. Montaż rolety nie wymaga specjalistycznej wiedzy i z powodzeniem może być wykonany samodzielnie przez Klienta
 3. Dodatkowo, kolejnym atutem jest możliwość błyskawicznego demontażu, co ułatwia czyszczenie, zarówno rolety jak i okna.
 4. Prowadzenie żyłkowe rolet
 5. Zastosowanie bezinwazyjnego montażu

Opcje:

Opcjonalne warianty wykonania przewidują:

 1. Możliwość montażu napinacza łańcuszka, który podnosi poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza jeżeli korzystają z rolety dzieci
 2. Osprzęt rolety dostępny jest w kolorze białym lub brązowym.

Rolety wolnowiszące

Wolnowiszący system żaluzji składa się z aluminiowego profilu nośnego i tkaniny podwójnie przesuwanej względem siebie (maksymalna szerokość 220 cm).

Montaż

Montujemy ten system na ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej za pomocą metalowych uchwytów mocujących do podłoża za pomocą kołków montażowych. Sposób montażu rolety wolnowiszącej na ramie okiennej pozwala po prostu zasłonić zwykłych rozmiarów okno, ale także większe oszklone powierzchnie, jak np. okno panoramiczne, czy nawet biurowcowe. Sufitowy system oraz montaż na ścianie pozwala nie tylko na zasłonięcie okna, ale także całej wnęki okiennej. Może być również zastosowana w innych celach, jak zasłonięcie innych wnęk, które chcielibyśmy najzwyczajniej schować.

Rolety wolnowiszące – zalety:

 1. Bezinwazyjny montaż
 2. Zastosowanie nie tylko na ramie okiennej, ale także w ramach zasłonięcia całej wnęki
 3. Prosty montaż i demontaż
 4. Rolety wolnowiszące mogą być montowane w bardzo szerokich rozmiarach
 5. Możliwy montaż rolet nawet przy dużych oknach

Regulacja

Roleta regulowana jest za pomocą samoblokującego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem kulkowym.

Tkaniny

Rolety dzień – noc produkowane są z podwójnego rodzaju materiału. Jedna część, często nazywana firankowym, pomoże uzyskać delikatny efekt w ciągu dnia i wpuścić dużo światła w ciągu dnia. Może być stosowana nawet bez użycia dodatkowych firanek, dzięki obecności tej przezroczystej tkaniny. Druga część odpowiadająca za stronę „noc” pozwala na osłonięcie okna przed obserwatorami z zewnątrz i zablokowaniem ulicznego światła. Mówiąc już o tych funkcjach, warto wspomnieć jeszcze raz o możliwości dozowania światła w ciągu dnia, niemalże z taką dokładnością, jak przy pomocy żaluzji aluminiowych pozwala na zaciemnienia wnętrza.
Siateczka z opcji „dzień” może mieć różne kolory i tekstury. Grubsze i cieńsze firankowe. Poza tym każda z tych opcji wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na wilgoć i nie pochłania zapachów. Niezależnie czy są one miłe, czy nieprzyjemne. Dzięki tej właściwości są również bezpieczne w delikatnym czyszczeniu, ale pomimo tego zaleca się odpowiednią pielęgnację.

Zastosowanie rolet dzień i noc

Do jakich pomieszczeń najlepiej nadają się tego typu osłony okienne?
Kuchnia. Wybór rolet do kuchni może stanowić nie lada wyzwanie. Wysoka ilość wilgoci i wysokiej temperatury może sprawić, że słabszej jakości rolety się zniszczą. Nasze rolety dzień noc są wysoce odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być zastosowane nawet w kuchni. Osprzęt w kolorze białym może skutecznie uzupełniać ramy okienne.
Sypialnia. To miejsce, w którym prywatność stawiamy ponad wszystko inne. Nie musimy jednak rezygnować z pięknego wyglądu. Zastosowane dzień noc rolety pozwalają na rezygnację z dodatkowych osłon okiennych jak firanki. Obecność przezroczystego materiału przepuszcza światło, daje ładny, nowoczesny wygląd oraz wysoki komfort prywatności.
Salon. Możemy pozwolić się w nim na wiele różnych możliwości osłon okiennych. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów rolet i żaluzji. Wśród nich bardzo popularne rolety noc i dzień, które swoje zastosowanie znajdują również w salonie. Dzięki nim można jednocześnie utrzymać minimalistyczny i nowoczesny styl mieszkania bez zawieszania firanek, dbając jednocześnie o swoją prywatność. Rolety rzymskie oraz rolety dzień są jednymi z częściej wybieranych opcji.
Biuro. Jedną z najistotniejszych zalet z zastosowania rolet typu dzień i noc jest dostosowanie wpadającego do pokoju światła. Dlatego też zastosowanie ich w biurze, jest świetnym rozwiązaniem. Odbijające się od ekranów światło może utrudnić niejedną pracę, stąd potrzeba regulacji.

Dlaczego wybrać rolety właśnie z naszego sklepu?

Rolety materiałowe, które oferujemy, udostępniamy w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nasi klienci mają duży wybór. Montaż naszych produktów wykonują doświadczeni i sprawdzeni pracownicy, którzy mają już w swojej karierze wielu zadowolonych klientów. Dodatkowo oferujemy bezpłatny pomiar okien i dobranie odpowiednich rolet tekstylnych na terenie Krakowa, w ramach których nasi pracownicy mogą zaprezentować próbki naszych produktów.
Nasza przewaga? 21 lat doświadczenia w branży. Od wielu lat sprzedajemy i montujemy zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne osłony okienne. Dzięki temu wiemy, czego potrzebują nasi klienci i jak wykonać nasze zadania, żeby klienci byli zadowoleni.

Tagi : rolety dzien noc Krakow rolety dzień i noc Kraków rolety dzień noc Kraków rolety dzień noc Kraków cennik rolety dzień noc w Krakowie żaluzje dzień noc Kraków

  Zamów bezpłatny pomiar. Zadzwoń 730 721 721 lub