Oferta dla najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają rozwiązań nietypowych i chcą aby ich okna zdobiły „roletowe” dzieła sztuki. Można sobie wybrać i zamówić rolety z drewna, powlekane skórą oraz z aluminium. Rozwiń poniższe oferty. Zapoznaj się z naszą ofertą dla ekskluzywnych pomieszczeń.

Drewno

To jeden z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Zastosowanie drewna w konstrukcji rolet to naprawdę rarytas. Wymaga doboru odpowiedniego gatunku drewna, który by potrafił sprostać choćby skokom temperatury i nasłonecznienia, jakie występują w różnych porach roku. To nie jest zadanie banalne. Ale rolety z elementami drewnianymi potrafią odwdzięczyć się niezwykłym, unikalnym wyglądem i niepowtarzalnym klimatem jaki zapewnia drewno. To ekskluzywna elegancja.

Oferta żaluzji drewnianych

Rolety tego typu wymagają zastosowania specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy. Występuje ona w Ameryce Północnej i używana jest także – co ciekawe – do wytwarzania gitar. Możesz także rozważyć wyróżniające się oryginalnym wyglądem rolety bambusowe. Wykonane są ze specjalnie prasowanego bambusa.

Rolety drewniane to bardzo ekskluzywna i klimatyczna osłona okienna. Nadają się do wnętrz urządzonych nowocześnie jak i klasycznie. Ich kolorystyka może być bardzo różnorodna. Jeżeli należysz do wymagających klientów lub projektantów wnętrz – może to być propozycja dla Ciebie.

Skóra

Prawdziwa skóra to synonim bogactwa i luksusowego wykończenia. Samochody ze skórzaną tapicerką to modele z najwyższej półki. Skórzany fotel to synonim władzy i bogactwa. Drogi Kliencie – jeżeli Twoje okna mają mieć sznyt rodem z luksusowej limuzyny lub gabinetu prezesa, koniecznie zamów rolety skórzane. Najwyższa półka.

Oferta żaluzji skórzanych

Żaluzje tego typu spotkać można w pomieszczeniach reprezentacyjnych.  Na przykład spotkasz je w gabinetach, apartamentach, biurach. Dają poczucie luksusu i ekstrawagancji. Możesz je założyć na praktycznie każdym rodzaju okien:

 1. Drewnianych
 2. Aluminiowych
 3. PCV.

Lamele z listew aluminiowych obłożone są wysokogatunkową skórą. Efekt wzmacnia dodatkowo odpowiedni dobór dodatków. Obsługa czyli sterowanie ilością światła odbywa się przy pomocy łańcuszka lub sznurka. Możliwa jest także na życzenie wersja sterowana elektrycznie.

Żaluzje aluminiowe

Klasyka gatunku. Właściwie w świadomości Klientów to pierwotny, podstawowy i najbardziej popularny rodzajów rolet. Stosowany jako osłony wewnętrzne. Choć oferta rynkowa niezwykle się zróżnicowała w asortymencie – nie należy uważać ich za przestarzałe. Nadal mają wysoką jakość, walory dekoracyjne i użyteczne. Sprawdzą się domach prywatnych i biurach. Klienci nadal bardzo chętnie je kupują choć mają wielu konkurentów.

Pełnią w architekturze funkcje użytkowe i estetyczne. Są na tyle uniwersalne, że łatwo można dopasować je do aktualnego wystroju wnętrza albo nadać mu zupełnie nowy charakter. Wprowadzane są nowe projekty rolet oraz zmiany w sposobie sterowania.

Montaż

Rolety te są bardzo uniwersalne. Ich montaż nie sprawia właściwie problemów. Oto gdzie można je zamocować:

 • na ramie okiennej
 • we wnęce okiennej
 • na ścianie lub na suficie.

Uwaga: możliwy jest także montaż bezinwazyjny – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Sterowanie

Możesz sterować nimi:

 1. Ręcznie – za pomocą specjalnego mechanizmu*
 2. Elektrycznie – za pomocą pilota.

* mechanizm jest lewostronny lub prawostronny – zaznacz składając zamówienie.

Czyszczenie

Są na to trzy sposoby:

 1. Specjalną szczotką dokładnie wymiatamy kurz spomiędzy listew
 2. Przemywamy listewki wilgotną szmatką z odrobiną detergentu
 3. Zdjęte żaluzje myjemy w wodzie z dodatkiem detergentu.

  Zamów bezpłatny pomiar. Zadzwoń 730 721 721 lub