Premium oznacza tylko jedno – produkty wysokiej jakości. Osłony okienne, które wręcz przedstawiają nam słowo elegancja z imienia. Oferta dla najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają rozwiązań nietypowych i chcą aby ich okna zdobiły „roletowe” dzieła sztuki. Można sobie wybrać i zamówić rolety z drewna, powlekane skórą oraz z aluminium. Rozwiń poniższe oferty. Zapoznaj się z naszą ofertą dla ekskluzywnych pomieszczeń.

Drewno

To jeden z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Zastosowanie drewna w konstrukcji rolet to naprawdę rarytas. Wymaga doboru odpowiedniego gatunku drewna, który by potrafił sprostać choćby skokom temperatury i nasłonecznienia, jakie występują w różnych porach roku. To nie jest zadanie banalne. Ale rolety z elementami drewnianymi potrafią odwdzięczyć się niezwykłym, unikalnym wyglądem i niepowtarzalnym klimatem jaki zapewnia drewno. To ekskluzywna elegancja. Innymi rodzajami drewna, z jakiego wykonywane są żaluzje drewniane to między innymi dąb, jesion czy wiśnia.

Oferta żaluzji drewnianych

Rolety tego typu wymagają zastosowania specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy. Występuje ona w Ameryce Północnej i używana jest także – co ciekawe – do wytwarzania gitar. Możesz także rozważyć wyróżniające się oryginalnym wyglądem rolety bambusowe. Wykonane są ze specjalnie prasowanego bambusa.

Rolety drewniane to bardzo ekskluzywna i klimatyczna osłona okienna. Nadają się do wnętrz urządzonych nowocześnie jak i klasycznie. Ich kolorystyka może być bardzo różnorodna. Jeżeli należysz do wymagających klientów lub projektantów wnętrz – może to być propozycja dla Ciebie.

Zastosowanie drewna może między innymi ocieplić pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim jest urządzone. Szczególnie, że rolety drewniane pasują do każdego wnętrza.
Zalety żaluzji drewnianych
 Zastosowanie drewnianych żaluzji odmieni wygląd mieszkania
 Drewno wpasowuje się w każde wnętrze, nawet na zasadzie kontrastu
 Blokują przepływ promieni słonecznych
 Użycie drewnianych żaluzji może pomóc całkowicie wykluczyć firanki
 Drewniane elementy podniosą poziom elegancji w mieszkaniu
 Drewno to naturalny izolator ciepła
Gdzie zastosować żaluzje drewniane?
Salon. Żaluzje drewniane idealnie nadają się do każdego wystroju wnętrz. Styl nowojorski lub loft? Ich zastosowanie może znacząco ocieplić wystrój. Poza tym żaluzje drewniane nie są często spotykanymi osłonami okiennymi, dlatego pięknie podkreślą indywidualny styl mieszkania.
Kuchnia. Mogłoby się wydawać, że drewno i wilgoć w kuchni do siebie nie pasują. Dzięki zaimpregnowaniu drewna żaluzje nie pochłaniają wilgoci, a dzięki temu również się nie odkształcają. Ta zależność sprawia, że nie musimy martwić się o ich zastosowanie w pomieszczeniu, w którym poziom wilgoci jest wysoki.
Gabinet. Zastosowanie żaluzji sprawia, że mamy dużą kontrolę nad ilością promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Gabinet to miejsce, w którym chcielibyśmy korzystać z ekranu komputera bez większych problemów, dlatego żaluzje drewniane mogą się idealnie sprawdzić. Szczególnie że gabinet często ma również znaczenie reprezentacyjne.

To tylko kilka możliwości ich zastosowania, ale jedyne, co nas ogranicza to nasza
wyobraźnia. Po zastosowanie żaluzji drewnianych często sięgają również dekoratorzy wnętrz, a my się temu wcale nie dziwimy.

Skóra

Prawdziwa skóra to synonim bogactwa i luksusowego wykończenia. Samochody ze skórzaną tapicerką to modele z najwyższej półki. Skórzany fotel to synonim władzy i bogactwa. Drogi Kliencie – jeżeli Twoje okna mają mieć sznyt rodem z luksusowej limuzyny lub gabinetu prezesa, koniecznie zamów rolety skórzane. Najwyższa półka.

Oferta żaluzji skórzanych

Żaluzje tego typu spotkać można w pomieszczeniach reprezentacyjnych.  Na przykład spotkasz je w gabinetach, apartamentach, biurach. Dają poczucie luksusu i ekstrawagancji. Możesz je założyć na praktycznie każdym rodzaju okien:

 1. Drewnianych
 2. Aluminiowych
 3. PCV.

Lamele z listew aluminiowych obłożone są wysokogatunkową skórą. Efekt wzmacnia dodatkowo odpowiedni dobór dodatków. Obsługa czyli sterowanie ilością światła odbywa się przy pomocy łańcuszka lub sznurka. Możliwa jest także na życzenie wersja sterowana elektrycznie.

Zalety żaluzji skórzanych:

 • Poczucie luksusu, szczególnie w pomieszczeniach reprezentacyjnych
 • Niebagatelne wnętrze
 • Blokowanie wpadającego do pomieszczenia światła

Dodatkowe zastosowanie sterowania elektrycznego zrobi wrażenie na każdym kliencie, czy gościu

Gdzie zastosować żaluzje skórzane?
Żaluzje skórzane to idealny sposób na ulepszenie reprezentacyjnego charakteru pomieszczenia. Już trochę o tym tutaj było, ale warto to podkreślić. Żaluzje skórzane świetnie nadają się do gabinetów, podkreślają klasę i elegancję, na których wielu firmom zależy. Wysokiej klasy salony, czy miejsca usługowe premium z powodzeniem stosują takie osłony okienne, podnosząc poziom odbioru miejsca.
Mieszkanie? Żaluzje skórzane to zdecydowanie odważny wybór, głównie ze względu na materiał, z jakiego są wykonane. Nie są jednak złym wyborem, bo skutecznie mogą odmienić nasz wystrój, dodając mu wyrazistości.

Żaluzje aluminiowe

Klasyka gatunku. Właściwie w świadomości Klientów to pierwotny, podstawowy i najbardziej popularny rodzajów rolet. Stosowany jako osłony wewnętrzne. Choć oferta rynkowa niezwykle się zróżnicowała w asortymencie – nie należy uważać ich za przestarzałe. Nadal mają wysoką jakość, walory dekoracyjne i użyteczne. Sprawdzą się domach prywatnych i biurach. Klienci nadal bardzo chętnie je kupują choć mają wielu konkurentów.

Pełnią w architekturze funkcje użytkowe i estetyczne. Są na tyle uniwersalne, że łatwo można dopasować je do aktualnego wystroju wnętrza albo nadać mu zupełnie nowy charakter. Wprowadzane są nowe projekty rolet oraz zmiany w sposobie sterowania.

Zalety żaluzji aluminiowych:

 • Skutecznie blokują światło
 • Zastosowanie ich umożliwia całkowitą rezygnację z firanek
 • Wpasują się w każde wnętrze
 • Wysoka jakość ich wykonania sprawi, że będą dodatkowo zdobiły wnętrze

Gdzie zastosować żaluzje aluminiowe?

Żaluzje aluminiowe, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie, wpasują się w każde pomieszczenie. Wykonane są z wysokiej jakości produktów, dlatego same w sobie będą stanowić ozdobę. Wystrój skandynawski? Opiera się między innymi o brak firan i zasłon, bo te w Skandynawii spotykane są naprawdę rzadko. Żaluzje są więc świetnym wyborem.
Nowoczesny wystrój? Wpasowują się idealnie. Poza tym nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu, w którym chcemy zadbać o prywatność oraz mieć kontrolę nad światłem i nagrzewaniem się.

Montaż

Rolety te są bardzo uniwersalne. Ich montaż nie sprawia właściwie problemów. Oto gdzie można je zamocować:

 • na ramie okiennej
 • we wnęce okiennej
 • na ścianie lub na suficie.

Uwaga: możliwy jest także montaż bezinwazyjny – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Sterowanie

Możesz sterować nimi:

 1. Ręcznie – za pomocą specjalnego mechanizmu*
 2. Elektrycznie – za pomocą pilota.

* mechanizm jest lewostronny lub prawostronny – zaznacz składając zamówienie.

Chociaż każde rozwiązanie znajdzie swoich zwolenników, w dzisiejszych czasach komfort to najcenniejsza waluta. Sterowanie elektryczne umożliwia zdalne zamykanie i otwieranie rolet. Jest to z pewnością wygodna opcja. Ręczne sterowanie nadal jest jednak możliwe, co również polecamy. Wybór odpowiedniego producenta gwarantuje dobrą jakość wszelkich komponentów osłon okiennych, w tym sam mechanizm sterujący. Dzięki temu nie musimy się stresować zawodnością mechanizmów, które pamiętamy z poprzedniej dekady.

Czyszczenie

Czyszczenie żaluzji może wydawać się kłopotliwe, ale nie musi tak być. Regularne czyszczenie żaluzji z kurzu jest wręcz konieczne, ale w dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości.

Są na to trzy sposoby:

 1. Specjalną szczotką dokładnie wymiatamy kurz spomiędzy listew
 2. Przemywamy listewki wilgotną szmatką z odrobiną detergentu
 3. Zdjęte żaluzje myjemy w wodzie z dodatkiem detergentu.

Dlaczego zdecydować się na nasze produkty?
Jesteśmy producentem wewnętrznych i zewnętrznych rolet różnego rodzaju. Nasze doświadczenie sięga 21 lat wstecz, co ma wpływ na sposób wykonywanych przez nas produktów, ale również na nasze podejście do obsługi klienta. Wiemy, które elementy są ważne, jeśli chodzi o wystrój Państwa okien. Poza tym trzymamy rękę na pulsie i zdajemy sobie sprawę z panujących obecnie trendów, co wyraźnie widać po naszym asortymencie.
Wykonujemy osłony okienne na wymiar, bo nie każdy dom, czy mieszkanie jest takie samo. O wymiar też nie muszą się Państwo martwić. Oferujemy szybką prezentację naszych produktów i wymiarowanie na terenie Krakowa. Jak z tego skorzystać? Wystarczy zostawić do siebie namiary, a my z pewnością się z Państwem skontaktujemy. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas idealne rozwiązanie dla siebie i swojego mieszkania.

  Zamów bezpłatny pomiar. Zadzwoń 730 721 721 lub