Oferta dla najbardziej wymagających Klientów, którzy szukają rozwiązań nietypowych i chcą aby ich okna zdobiły „roletowe” dzieła sztuki. Można sobie wybrać i zamówić rolety z drewna, powlekane skórą oraz z aluminium. Rozwiń poniższe oferty. Zapoznaj się z naszą ofertą dla ekskluzywnych pomieszczeń.

Drewno

To jeden z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Zastosowanie drewna w konstrukcji rolet to naprawdę rarytas. Wymaga doboru odpowiedniego gatunku drewna, który by potrafił sprostać choćby skokom temperatury i nasłonecznienia, jakie występują w różnych porach roku. To nie jest zadanie banalne. Ale rolety z elementami drewnianymi potrafią odwdzięczyć się niezwykłym, unikalnym wyglądem i niepowtarzalnym klimatem jaki zapewnia drewno. To ekskluzywna elegancja.

Oferta żaluzji drewnianych

Rolety tego typu wymagają zastosowania specjalnego gatunku drewna Basswood, czyli lipy. Występuje ona w Ameryce Północnej i używana jest także – co ciekawe – do wytwarzania gitar. Możesz także rozważyć wyróżniające się oryginalnym wyglądem rolety bambusowe. Wykonane są ze specjalnie prasowanego bambusa.

Rolety drewniane to bardzo ekskluzywna i klimatyczna osłona okienna. Nadają się do wnętrz urządzonych nowocześnie jak i klasycznie. Ich kolorystyka może być bardzo różnorodna. Jeżeli należysz do wymagających klientów lub projektantów wnętrz – może to być propozycja dla Ciebie.

Montaż

Rolety te są bardzo uniwersalne. Ich montaż nie sprawia właściwie problemów. Oto gdzie można je zamocować:

  • na ramie okiennej
  • we wnęce okiennej
  • na ścianie lub na suficie.

Uwaga: możliwy jest także montaż bezinwazyjny – w sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Sterowanie

Możesz sterować nimi:

  1. Ręcznie – za pomocą specjalnego mechanizmu*
  2. Elektrycznie – za pomocą pilota.

* mechanizm jest lewostronny lub prawostronny – zaznacz składając zamówienie.

Czyszczenie

Są na to trzy sposoby:

  1. Specjalną szczotką dokładnie wymiatamy kurz spomiędzy listew
  2. Przemywamy listewki wilgotną szmatką z odrobiną detergentu
  3. Zdjęte żaluzje myjemy w wodzie z dodatkiem detergentu.

    Zamów bezpłatny pomiar. Zadzwoń 730 721 721 lub