Każdy z nas ma w pamięci dźwięk komara, który w ciemności szuka miejsca do lądowania. Te złośliwe stwory potrafią zepsuć najpiękniejsze, wakacyjne wieczory, spotkania przy grillu lub wycieczki. Choć moskitiery kojarzą się nam przede wszystkim z przygodami Stasia i Nel w Afryce, robią karierę także w Polsce.  Poznaj rozwiązania konstrukcyjne, które mogą Cię ochronić tego lata przed plagą natrętnych insektów. My możemy Państwu zaproponować najlepsze moskitiery w Krakowie, których nie powstydziłby się żaden dom w Afryce.

Moskitiery ramkowe Kraków

Montujemy je do ramy okna za pomocą specjalnych uchwytów. Ramki moskitiery wykonane są z profili aluminiowych. Chronią skutecznie przed owadami od wiosny aż do późnej jesieni. System ten da się dopasować bez problemu do większości spotykanych na rynku profili okiennych. Do montażu używamy bezinwazyjnych (nie wymagają wiercenia dziur w oknach) zaczepów. Przed zimą zdejmujemy je. Po oczyszczeniu przechowujemy do kolejnego sezonu.

Zalety moskitier ramkowych

 1. Pasują do zamontowania w większości ram okiennych
 2. Montaż bezinwazyjny – bez wiercenia otworów
 3. Skutecznie chronią przed komarami, ćmami, osami, szerszeniami
 4. Konstrukcja oparta o trwałą ramę aluminiową
 5. Siatka zapewnia dopływ powietrza
 6. Szeroka gama kolorów pozwala na dopasowanie do okien i drzwi.
moskitiery Kraków

Moskitiery drzwiowe Kraków – (otwierane)

Moskitiery otwierane stosujemy do drzwi balkonowych. Montuje się je najczęściej za pomocą zawiasów, bezpośrednio do elewacji budynku. Mają specjalny uchwyt do otwierania i zamykania (wraz magnesami) co daje nam komfort w użytkowaniu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu uniemożliwiają przedostawanie się insektów do wnętrza.

Zalety:

 1. Dopasowane kolorem do drzwi i okien
 2. Pozwalają na otwieranie i zamykanie
 3. Latem drzwi i okna pozostają otwarte
 4. Gwarantują spokojny sen.
Moskitiery okienne Kraków
moskitiery drzwiowe Kraków
moskitiery Kraków

Moskitiery przesuwne Kraków

Znajdują zastosowanie dla okien o dużej powierzchni, na balkonach i tarasach. Stanowią skuteczną sposób na zabezpieczenie mieszkania przed insektami i owadami. Zapewniają dostępu powietrza i światła.

Konstrukcja

Moskitiera przesuwa się pomiędzy górną a dolną szyną. Dzięki temu można  prosto i sprawnie zapewnić w razie potrzeby ochronę. Każde skrzydło moskitiery może zostać uszczelnione specjalnymi uszczelkami.

Moskitiery zwijane Kraków

Kolejna odmiana tego rozwiązania to moskitiera zwijana. Dzięki niej również można:

 1. Szczelnie zabezpieczyć wnętrze przed nieproszonymi gośćmi
 2. Mając możliwość zamykania i otwierania
 3. Rama aluminiowa gwarantuje trwałość
 4. Zaczep pozwala na regulowanie wysokości domknięcia siatki zabezpieczającej
 5. Szczotka zapewnia szczelność w ramie.

Moskitiery plisowane Kraków – Premium

Konstrukcja moskitiery plisowanej Premium daje również ochronę przed insektami. Doskonale sprawdza się w przypadku dużych okien i drzwi (balkony, tarasy). Montaż wykonujemy we wnęce lub bezpośrednio na ramę okna. Umożliwia wybór kierunku otwierania moskitiery: na boki, centralnie lub w obie strony (dzięki systemowi płynnego przesuwu).

Siatka jest wykonana z materiału odpornego na czynniki atmosferyczne. Z uwagi na swoją konstrukcję jest bardzo niezawodna. Niskie progi dają swobodę poruszania się dzieciom lub chorym na wózku. Profil przesuwający się wyposażono w uchwyt oraz magnesy (trzymają siatkę zamkniętą).

Zamów bezpłatny pomiar. Zadzwoń 730 721 721 lub

Moskitiery Kraków ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 37

Tagi : moskitiery Kraków moskitiery Kraków moskitiery okienne Kraków moskitiery drzwiowe Kraków