,,Ile kosztuje taka moskitiera?” 

To właśnie to pytanie słyszymy zaraz po ,,dzień dobry”. Śpieszymy z wyjaśnieniem dlaczego zachęcamy do umówienia się najpierw na pomiar. 

Czasem posługujemy się przykładem samochodu, żeby wyjaśnić dlaczego podanie ceny z marszu nie jest najlepszym pomysłem – ,,ile kosztuje samochód?”, możemy nawet założyć, że pytamy o konkretny model. Odpowiedź i tak będzie ta sama – to zależy. Zależy od tego czy życzymy sobie skórzaną kierownicę, podgrzewane fotele czy regulowany uchwyt na kubek z kawą. I tu być może was zaskoczymy, ponieważ moskitiera poza tym, że są różne modele, może mieć też różne dodatki… Przedstawimy kilka z nich (żaden nie ma w zestawie uchwytu na kubek):

  1. Wzmocnienie płytą poliwęglanową. Opcja dla fanów mocnego wejścia. Można, że tak kolokwialnie to ujmiemy, wejść z buta. Czasem to pomaga po powrocie z pracy albo kiedy mamy ręce zajęte przekąskami na grilla. Moskitiera zamknie się automatycznie i zostanie na swoim miejscu przytrzymana magnesem. 
  2. Poprzeczka wzmacniająca. Umieszczona w środkowej części moskitiery, ma na celu wzmocnienie konstrukcji, polecana do drzwi o większych wymiarach.
  3. Przejście dla zwierząt. Udogodnienie dla naszych ulubieńców, uchyla się w obie strony umożliwiając swobodne wejście i wyjście z mieszkania. 
  4. Uszczelka szczotkowa. Dodatkowe zabezpieczenie przed owadami, nie tylko tymi latającymi. 
  5. Rodzaj siatki. Mamy tu możliwość wyboru koloru oraz materiału z jakiego wykonana jest siatka. Do wyboru jest siatka z włókna szklanego, aluminiowa lub stalowa w kolorze popielatym lub czarnym. Warte rozważenia dla właścicieli futrzanych przyjaciół. 
  6. Zawiasy. Mogą być aluminiowe lub z PVC z zamkami magnetycznymi lub magnesami neodymowymi. 
  7. Kolory. Moskitiera nie tylko ma spełniać swoje podstawowe zadanie ale też musi się wpasować w estetykę naszego balkonu czy tarasu. Do wyboru mamy paletę kolorów RAL oraz ramki ze strukturą drewna.

Sporo możliwości jak na jeden, wydawałoby się prosty produkt. A warto zaznaczyć, że są jeszcze inne modele moskitier! 

Zapraszamy do umówienia się na pomiar, nasz pracownik ma przy sobie wzorniki i chętnie przedstawi dostępne opcje

➡️ ?  730 721 721